اخبار گچساران

برگزاری جلسه ماهیانه بخشداری گچساران
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٥:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٦/۱٦
 

جلسه ماهانه بخشداری مرکزی با فرماندهان پاسگاهها و کلانتری های شهری با حضور معاونت محترم سیاسی امنیتی استانداری برگزار گردید. بخشدار مرکزی گچساران گفت: جهت برقراری امنیت و آسایش در روستاها و بررسی موانع و مشکلات و تعامل شوراهای اسلامی و دهیاران با فرماندهان پاسگاهها این جلسات بصورت ماهانه طبق برنامه زمانبندی شده در این بخشداری برگزار می گردد. ذبیحی افزود با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در مسیر جاده ترانزیتی نیاز به برنامه ریزی بهتر و مدونی جهت برقراری نظم و امنیت داریم وی افزود: بحمدالله با تلاشهای خوبی که صورت گرفته وضعیت امنیتی خوبی داریم در ادامه فرماندار محترم گفت: در هیچ جای دنیا امنیت به صورت کامل برقرار نیست و امنیت همیشه نسبی است و جامعه ای رو به پیشرفت است که بتواند در امنیت و آسایش باشد.

وی گفت : در یکسال گذشته با همکاری وتعاملی که با اعضای شورای صورت گرفته امنیت خوبی برقرار شده در ادامه فرماندهی محترم نیروی انتظامی گزارش جامعی از عملکرد پرسنل پرتلاش نیروی انتظامی ارائه نمود و آمادگی خود را در دفاع از حفظ ارزشهای اسلامی وولایت فقیه اعلام داشتند.در ادامه آقای سجاد پور- معاونت محترم فرماندار گچساران مطالبی در رابطه با حدود مرزی شهرستان گچساران با استانهای همجوار ارائه نمودند.

در ادامه معاون امنیتی استاندار جناب مهندس رهنما ضمن تشکر از حاضرین در جلسه از زحمات شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی قدردانی کرده ویادوخاطره شهدای نیروی انتظامی را گرامی داشت و گفت: همدلی مدیران شهرستان را جهت برقراری امنیت باید به فال نیک گرفت چراکه امنیت امری پسندیده است و تا این همدلی وجود دارد هیچ اتفاقی نمی افتد و حکومتی به دل می چسبد که اسلامی و خدایی باشد ایشان اظهار داشت: سرمایه گذاری در کنار امنیت است و اگر امنیت باشد اقتصاد رو به پیشرفت می باشد.

در پایان از طرف بخشداری طی مراسمی از فرماندهان پاسگاهها و کلانتری های شهری تقدیرو تشکر بعمل آمد.