اخبار گچساران

زنده نگه‌داشتن نام و یاد این عزیزان زنده نگه‌داشتن همه خوبی‌ها ست
نویسنده : زواره کائیدی - ساعت ٧:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٧/٦
 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران گفت: زنده نگه‌داشتن نام و یاد این عزیزان زنده نگه‌داشتن همه خوبی‌ها و ارج گذاشتن به همه انسان‌هایی است که به خاطر حفظ اسلام و انقلاب و وطن اسلامی ایران از جان خود گذشتند.

سید یعقوب زراعت‌کیش شامگاه امروز در سرکشی و دیدار از خانواده‌های شهدای دانشجوی دفاع مقدس در گچساران اظهار داشت: جایگاه رفیع انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.
وی با تأکید بر پرداختن به امور بازماندگان شهدا ابراز داشت: باید با زنده نگه‌ داشتن یاد و خاطره شهیدان و الگو قرار دادن سیره آنان، در حفظ ارزش‌های انقلابی و اسلامی ایران گام‌های مؤثر برداریم.
زراعت کیش بیان داشت: فداکاری شهدای عزیز و ایثارگران آن‌ها سبب نفوذ انقلاب اسلامی در سراسر جهان شده و خیزش‌های اسلامی در کشورهای دیگر نتیجه همین جانفشانی‌ها می‌باشد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران، حرکت جهادی را پاسخ به ندای شهدا دانست و گفت: تمامی حرکات و رفتارها باید برای رضای خدا باشد.
زراعت‌کیش افزود: مقام معظم رهبری امسال را سال جهاد نامیدند تا با الگو قرار گرفتن آن، تحول بزرگی در جامعه اسلامی ایجاد شود.
وی احترام و اکرام خانواده‌های شهدا را بسیار ضروری دانست و خاطرنشان کرد: قشر دانشگاهی و به‌ویژه دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد یادمان‌های شهدا توانسته عطر و بوی آن‌ها را در فضای دانشگاه طنین‌انداز کند. وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یادآور دلاورمردی‌های شهدا و ایثارگران و ظرفیتی قوی و غنی برای کشور است