یدالله مرادی :

آموزش و پرورش جای بازی‌های سیاسی نیست
رئیس آموزش و پرورش گچساران با بیان این‌که بصیرت‌افزایی با سیاسی‌کاری تفاوت دارد، گفت: آموزش و پرورش جای بازی‌های سیاسی نیست و ما اجازه سیاسی‌کاری در آموزش و پرورش را نمی‌دهیم.
یدالله مرادی امروز پس از انتصاب خود به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش گچساران در گفت‌وگو ی در این شهرستان اظهار داشت: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا فرهنگیان ما با افکار و اعمال معلم شهید محمد‌علی رجایی بیشتر آشنا شوند.
رئیس جدید آموزش و پرورش گچساران با بیان این‌که شهید رجایی قبل از هر چیز خصوصیت یک معلم نمونه را داشت، تصریح کرد: رجایی نمونه کامل یک معلم دلسوز و با اخلاق بود که با روحیه ولایتمداری و تمسک به اخلاق پسندیده اسلامی توانست اعتماد مردم ایران اسلامی را به خود جلب کرده و رئیس جمهور مهم‌ترین کشور منطقه و خاورمیانه شود.
مرادی تنوع آموزشی کنونی را مایه سردرگمی دانست و گفت: امروزه مدارس با انواع و اقسام اسم‌ها همچون عادی، نمونه مردمی، نمونه دولتی، غیرانتفاعی و سایر عناوین نوعی تشتت را در امر آموزش و پرورش ایجاد کرده‌اند که لازم است ما مدیران نظام تعلیم و تربیت با مدیریت صحیح و استفاده از کمترین امکانات، اجازه ندهیم سردرگمی در امر آموزش ایجاد شود.
رئیس آموزش و پرورش شهر نفت‌خیز گچساران با اشاره به این‌که در دوره مسئولیت خود اجازه خط‌بازی و سیاسی‌کاری در این نهاد آموزشی را به هیچ شخص، جریان و گروهی نمی‌دهم، تصریح کرد: اگر دلمان به حال آینده این شهر و جوانان و نوجوانان آن که آینده‌سازان گچساران بوده می‌سوزد، نباید اجازه دهیم برخی موضوعات کور سیاسی در این نهاد مقدس رخنه کند.
وی سیاسی‌کار و بصیرت‌افزایی را دو مقوله جداگانه دانست و افزود: سیاسی‌کاری به معنای لحاظ کردن منافع اشخاص و جریان‌ها بوده که این موضوع در آموزش و پرورش جایگاهی ندارد.
مرادی عنوان داشت: بصیرت‌افزایی به معنای آن است که فرهنگیان و دانش‌آموزان در نظام تعلیم و تربیت دشمن‌شناس شوند که این از آرزوهای دیرینه رهبر انقلاب است.
رئیس آموزش و پرورش گچساران از همه سلایق فرهنگی در این شهرستان خواست تا وی و همکارانش را در راه رسیدن به نظام آموزشی پویا یاری دهند و در ادامه افزود: دست همه کسانی که دغدغه جوانان و نوجوانان این شهر برای رسیدن به آینده روشن را دارند به گرمی می‌فشارم و از خرد جمعی اصحاب فرهنگ و اندیشه  استفاده خواهم کرد.
وی در پاسخ به سئوالی در زمینه کیفیت آموزش در مدارس غیرانتفاعی این شهرستان اظهار داشت: نمی‌توانیم بدون شناخت و از روی احتمالات در مورد این مدارس قضاوت کنیم ولی آن چه که هست اهمال‌هایی در این نوع از مدارس به‌خصوص در زمینه امتحانات صورت گرفته است.
مرادی گچساران را در زمینه فضاهای آموزشی و کیفیت آن‌ها یکی از شهرستان‌های برخوردار استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی کرد و افزود: با توجه به قول مساعد مدیر نوسازی مدارس این استان، با اتمام کار ساخت هنرستان شبانه‌روزی در بخش آموزش‌های فنی و دبیرستان علامه طباطبایی با ساختمان مجهز و امکانات مناسب تا اوایل آبان‌ماه امسال، بسیاری از مشکلات آموزش و پرورش این شهرستان در بخش فضای فیزیکی برطرف می‌شود.
/ 9 نظر / 16 بازدید
همشهری دبیر

کاش حداقل یداله مرادی جلوی این پارتی بازی های آموزش و پرورش مخصوصا در زمان پست بندی های دبیران و انتصابات را بتونه بگیره!!!!هر چند چشمم آب نمیخوره چون خودش هم باشتیه!!![ابله]جلوی چه کسی را بگیره فامیل های خودش!!!!!!!!![نیشخند]اونم با این حس ناسیونالیستی باشتی ها!!![عصبانی]ولی امیدوارم در این زمینه اقدامی انجام بده[متفکر]

فرزند رجایی

نه خودش فرزند میم عذراست؟ پدر نامشروع خیلیها سیاست است و چه سیاست بازی پستی

فرزند رجایی

نه خودش فرزندمریم عذراست؟ پدر نامشروع خیلیها سیاست است و چه سیاست بازی پستی

یک نفتی2

شنیدم رفیقش در انتصاب ....گفته یک ترک را برداشتیم...؟ به عنوان یک فرهنگی بگوید آیا این حرف راست است؟ بعد بگوید آیا برای این فکر سحیف دوباره باید به پشت بام قبادی رفت؟

وادی عشق

آقای مرادی میشه کمی از عزلش بگه؟ منظورم اصل ماجراست این چرندیاتی که شنیدیم نه اصل چیه؟ در مورد بوشهر و مسکن هم می خواهیم بدانیم قضیه اصلش چیست اون بدبخت کروبی مردانه گفت گرفتم

بصیرت

سلام ای رهبر فرزانه چه می شد افرادی را به ولات می فرستادی و این کثافت ها را مجال بازی با صداقت ها و جانبازیها و ایثار مردم نمی دادی

افروزه

این آقای نارکی می گن خرای دهشونو لباس پوشوند اورد تو نفت

دسمال بوزی

یا لا یالا یالا بفرما بالا یالا زیاد نرو و بالایل که بد ایشکنه استخونه ضعیف تو وقت افتادن کرمی بد جور اشکناین پس و پهلیش تو هم کمی گرمش بکن که ایخریش لیش یالا یالا ایقد نرو بالا یالا یالا یالا ایقد نرو بالا

دسمال بوزی

یا لا یالا یالا بفرما بالا یالا زیاد نرو و بالایل که بد ایشکنه استخونه ضعیف تو وقت افتادن کرمی بد جور اشکناین پس و پهلیش تو هم کمی گرمش بکن که ایخریش لیش یالا یالا ایقد نرو بالا یالا یالا یالا ایقد نرو بالا