همزمان با ماه رمضان

نمایشگاه و فروشگاه عرضه مستقیم کالا در گچساران دایر شد

رییس اداره بازرگانی گچساران گفت: به منظور کوتاه کردن دست واسطه ها و ایجاد تعادل در بازار مصرف نمایشگاه و فروشگاه عرضه مستقیم کالا همزمان با ماه رمضان در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان دایر شد. 'رضا شریفی' سه شنبه افزود: این طرح همزمان با ماه بهار قرآن و به مدت 30 روز با برپایی 20 غرفه به منظور تامین مایحتاج و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم با همکاری مجمع امور صنفی شهرستان گچساران اجرا می شود. وی ، عمده ترین اقلام قابل توزیع در این نمایشگاه را شامل مواد پروتئینی ، لبنیات ، خرما ، روغن ، شکر ، برنج و حبوبات اعلام کرد و اظهار داشت: اقلام مورد نظر با 15 درصد تخفیف با نظارت بازرسان اداره بازرگانی شهرستان گچساران به مردم عرضه می شود. شریفی بیان کرد: امسال نیز همچون سال های گذشته در ماه رمضان دست اندرکاران اداره بازرگانی و مجمع امور صنفی شهرستان گچساران تدابیر گسترده ای را برای تامین و عرضه کالاهای پرمصرف این ایام و ایجاد سهولت هر چه بیشتر دسترسی مردم به کالاهای پرمصرف ماه رمضان اندیشیده اند. وی ، هدف از دخالت دولت در توزیع کالا را ایجاد تعادل در بازار تولید و مصرف در ماه رمضان دانست و عنوان کرد: با تمهیدات اندیشیده شده امسال بازار با کمترین نوسان قیمت و بدون هیچ دغدغه ای نسبت به تامین سبد مصرف خود اقدام خواهد کرد. شریفی ، از توافق قیمت شیرینی 'زولبیا و بامیه' با صنف قنادان گچساران خبر داد و ابراز داشت: با تمهیدات اندیشیده شده قیمت هر کیلوگرم 'زولبیا و بامیه' این نوع شیرینی پرمصرف در شهرستان 32 هزار ریال تعیین شده است.
وی ، به مردم گچساران توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در بازار تولید و توزیع مراتب را با شماره تلفن 124 به مسوولان بازرسی اداره بازرگانی این شهرستان اطلاع دهند.

/ 1 نظر / 12 بازدید
نگین

سلام دوست عزیز؛ وب سایت زیبایی داشتی، از شما دعوت می کنم به سایت ما هم سری بزنی، منتظریم «نگین شاپ؛ خرید اینترنتی، دنیای نرم افزار، فیلم ، موسیقی، بازی کامپیوتری، پلی استیشن، محصولات بهداشتی آرایشی، آموزش زبان انگلیسی و آلمانی و فرانسوی ... فیلم سینمایی، کارتن، مجموعه نرم افزار گوشی های نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ، و ... انواع گردنبند، سرگرمی، اخبار و اطلاعات: سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ورزشی، اوقات شرعی، وضعیت آب و هوا، فال عشق و دوستی، نرم آفزارهای آموزشی فتوشاپ، گرافیک، میکس و مونتاژ، کتاب الکترونیکی و... با یک کلیک سفارش دهید و جنس و کالای خود را درب منزل دریافت کنید و سپس پول آن را پرداخت کنید. خرید آسان اینترنتی را با نگین شاپ www.negin-shop.org تجربه کنید.» bijanneginshop@yahoo.com