رییس فدراسیون فوتبال کشور:

آکادمی تخصصی فوتبال در گچساران راه اندازی می شود.

رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به پتانسیل ، امکانات و تجهیزات ویژه در شهرستان گچساران بزودی آکادمی تخصصی فوتبال ویژه استان کهگیلویه وبویراحمد در این شهرستان راه اندازی می شود. 'علی کفاشیان' روز سه شنبه در مجمع عمومی سالیانه هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد افزود: فدراسیون فوتبال نیز در این راستا حمایت قاطع خود را از تشکیل این آکادمی تخصصی فوتبال در شهرستان مستعد گچساران انجام خواهد داد.
وی بیان کرد: فعالیت منظم مدارس فوتبال و آموزش صحیح این رشته ورزشی به خردسالان و نونهالان، پشتوانه سازی برای تیم های مختلف فوتبال در استان کهگیلویه وبویراحمد و همچنین استعدادیابی بازیکنان برای حضور در عرصه فوتبال ملی از جمله اهداف تشکیل این آکادمی فوتبال است.
کفاشیان گفت: آکادمی هیئت فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و امید فعالیت خواهد کرد و علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی در راستای تیم داری و شرکت دادن بازیکنان مستعد در رقابت های ورزشی نیز مشارکت خواهد داشت.
وی ، نگاه متولیان امور ورزش به ویژه فوتبال کشور را به ورزش پایه ای خواستار شد و اظهار داشت: هم اکنون توجه به ورزش پایه ای ، خردسالان و نونهالان کشور در رشته فوتبال ضعیف است.
رییس فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به پتانسیل ویژه و نیروی انسانی قوی در استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: باید بتوان از هماهنگی ، تعامل و همکاری مدیران و متولیان امور ورزش در این استان نهایت بهره و استفاده لازم را برد. وی ، نگاه استاندار کهگیلویه وبویراحمد را به ورزش بخصوص فوتبال خوب و مطلوب ارزیابی کرد و افزود: نگاه مسوولان اجرایی در این استان نسبت به مقوله ورزش ویژه است و با همه استانهای کشور تفاوت فاحشی دارد. کفاشیان ، تیم فوتبال شهرداری یاسوج و نفت گچساران را از امیدهای فوتبال کشور و این استان دانست و گفت: طی سالهای گذشته این تیمها بازیکنان بزرگی را به فوتبال مملکت تقدیم کرده اند. وی گفت: با توجه با شرایط و ویژگی های حاکم بر فوتبال این استان ، صعود تیم فوتبال شهرداری یاسوج به لیگ برتر باشگاه های کشور دور از دسترس نیست. کفاشیان اظهار داشت: این تیم همچنان نیازمند حمایت قاطع و بیش از پیش اصحاب رسانه ، مدیران و مسوولان اجرایی و همچنین تماشاگران خونگرم است تا بتوان قدمهای خود برای صعود به لیگ برتر را محکم تر بردارد. وی گفت: بر خلاف نظر و عقیده برخی افراد که صعود تیم فوتبال شهرداری یاسوج را به لیگ برتر به مصلحت نمی دانند ، با قاطعیت اعلام می کنیم که تیم قوی فوتبال شهرداری یاسوج ظرفیت و پتانسیل لازم برای حضور در لیگ برتر باشگاه های کشور را دارد.

/ 2 نظر / 48 بازدید
ال

عکس خنده دار جالب و ديدني کليه سوژه حتما به وبلاگم سر بزن از خنده رودبر مي شي . در ضمن اگر دوست داشتي منو به اسم "عکس خنده دار" لينک کن و بهم بگو تا منم لينکت کنم