رییس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران :

اعضای هیات علمی باید در صدر دانشگاه قرار گیرند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت: اعضای هیات علمی باید در صدر دانشگاه قرار گیرند و به پیشرفت مرکز آموزش و تولید علم کمک کنند. سید 'یعقوب زراعت کیش'در نشست هم اندیشی اعضای هیات علمی ،با برشمردن خدمات دانشگاه آزاد اسلامی کشور خاطر نشان کرد: در تحلیل های منصفانه نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی عرصه های علمی ،پژوهشی ،فرهنگی ،اقتصادی و عمرانی کم نظیر است و اگر سایر بخش های خصوصی بتوانند مانند این دانشگاه کار کنند در برنامه پنج ساله توسعه کشور، شاهد یک جهش عظیم در همه ابعاد پیشرفت خواهیم شد.
وی ، با تاکید بر الگو قرار دادن دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک نهاد موفق خصوصی درکشور جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در دهه چهارم تولد این دانشگاه باید کیفی سازی بیشتر سرلوحه فعالیت ها قرار دهد و در این عرصه با یک تعصب انقلابی به حرکت بسیجی وارد کار وتلاش مضاعف شود . این مسوول فرهنگی علمی ، اولویت بندی در کارهای پژوهشی را در پیشرفت موثر دانست وگفت: فعالیت پژوهشی که گره از مشکلات کشور بگشاید در راس برنامه ها قرار دارد و با تمام قوا از این گونه طرح های پژوهشی حمایت شود. وی افزود ؛ با توجه بالا رفتن هزینه های دانشگاه و افزایش نیافتن شهریه ها، تجاری سازی یافته های پژوهشی و ایجاد بنگاه های اقتصادی را در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد و از نظرات اعضای هیات علمی دراین زمینه استفاده خواهد شد. امام جمعه موقت گچساران نیز در این آیین با تاکید برکار آمدی دین مبین اسلام در تامین زندگی در عرصه های مختلف تصریح کرد: در حوزه اعتقادی با توصیه به ایمان و عبادت ،درحوزه اجتماعی با تعاون و عدالت،در حوزه اقتصادی با کار و انفاق ودر حوزه اخلاق با اجتناب از زشتی ها و باز گشت و توبه ،دین انسان ساز اسلام توانسته در چهار محور اساسی ارائه طریق نماید . حجت الاسلام 'پرویز خوجه زاده 'افزود: اخلاق اکتسابی است و برای تحقق آن باید زحمت کشید و ما به عنوان معلمین جامعه باید در برخورد با توده های مختلف مردم به نحو شایسته ای ایفای نقش کنیم .
وی،نظم و انضباط در سیستم آموزشی را بسیار ضروری دانست و افزود: باید با دقت خاصی اعتراضات دانشجویی را به صورت دستی ونرم افزاری بررسی شود تا حقی از این قشر فرهیخته ضایع نشود .

/ 1 نظر / 9 بازدید
Alireza

سلام دوست عزیز.اگه دوست داری بازدید وبلاگت روزانه از 2000 تا بزنه بالا بیا تو وبلاگ من و مطلب سوم رو بخون.باور کن جدی میگم.بازدیدت به صورت فوق العاده ای از روزی 50 تا میرسه به 2000 تا به صورت کاملا رایگان.فقط کافیه 10 دقیقه وقتت بذاری و مطلب رو تا تهش تو وبم بخونی. اگه می خوای از طریق سایتی مطمین که ایرانی هم هست به ازای هر کلیک پول بگیری و یه کسب درآمد واقعی از اینترنت داشته باشی.به وبم سر بزن.فقط خواستم به عنوان یک دوست کمکی بهت کرده باشم.منتظر حضور گرمت هستم.