فرمانده نیروی انتظامی گچساران :

رواج بدحجابی خطرناک ترین تیر و ترکش دشمن به اسلام و دین است

فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران گفت: رواج بدحجابی و بی حجابی خطرناک ترین تیر و ترکش دشمن جنگ نرم است که اسلام و دین را هدف قرار داده است.

 سرهنگ سید'قدرت الله بیعت اصل' روز یکشنبه افزود: رواج بدحجابی در جامعه یعنی هدف قرار دادن ایمان و تقوای جوانان، که این پدیده زشت و ناپسندیده نیز بسیار در جامعه اثر گذار است . وی خاطرنشان کرد: برای خنثی سازی تهدیدات نرم دشمن باید با هوشیاری،وحدت،دشمن شناسی و مشارکت دلسوزانه مردم با تبعیت از ولی امر مسلمین ماموریت دشمن را خنثی و مقابله همه جانبه کرد. بیعت اصل، خاطرنشان کرد:

 یکی از مهمترین برنامه های دشمن در بحث تهاجم و شبیخون فرهنگی گسترش و رواج کم حجابی است که باید مسوولان و مردم در تمام ابعاد همکاری کنند تا این نقشه شوم دشمن خنثی شود . وی ادامه داد: در بحث بد پوششی نباید دست نیروی انتظامی بسته باشد زیرا بدپوششی به عنوان یکی از ناهنجاری های اخلاقی نوعی سرطان است و اگر مهار نشود بی صدا و خزنده جامعه را بیمار و با مشکل مواجه می کند. فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گچساران تاکید کرد : نوک پیکان تهاجم فرهنگی به سوی غیرت مردان و حیا و عفت زنان است و در حوزه حجاب و عفاف نباید تسامح و تساهل نشان دهیم بلکه باید چاره اندیشی شود. بیعت اصل افزود: گرچه در قانون اساسی تعریف روشنی از حجاب نشده است و گاهی ابهامات و ایراداتی مشهود و ملموس است و چون بخش عمده ای از بد پوششی مربوط به صنوف است باید بازار اسلامی رونق پیدا کند. وی مخاطبان جنگ نرم را افراد بی بصیرت و حامیان داخلی آنها دانست و گفت :باور داشتن وجود جنگ نرم ، ایجاد مهندسی فرهنگی، ایجاد ایمن سازی و روحیه ایمان در جامعه،تقویت باورهای دینی و تقویت فریضه امر به معروف و نهی از منکر از راههای مقابله با جنگ نرم است. این مسوول انتظامی، خطر وجود ماهواره را مخرب تر از مواد مخدر دانست و تصریح کرد:مسوولان و مردم هوشیار باشند و نگذارند که این ابزار مخرب ایمان به خانواده ها ورود پیدا کند.

/ 1 نظر / 13 بازدید

من هرچی که قانون میگوید می پسندم .قانون واسه لباس پوشیدن درجامعه لباس یامد خاصی را واسه مردم بیان نکرده است پس نیاز نیست مردم تحقیر بشن.