کارگاه آموزشی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در گچساران دایر شد

هادی سیاسی سپاه منطقه گچساران گفت: کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر ادارات ، نهادها و دستگاه های اجرایی این شهرستان در محل باشگاه' فرهنگیان' شهر دوگنبدان تشکیل شد . ' گودرز محمدی' روز دوشنبه افزود : به منظور زنده نگه داشتن راه سید الشهدا (ع) در قیام عاشورا در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر ، امسال در ماه مبارک رمضان ، کارگاه آموزشی و بازگو کردن نحوه انجام این فریضه واحب الهی برای مسوولان و کارکنان دستگاه های اجرای شهرستان انجام شد .
وی انجام فریضه امربه معروف و نهی از منکر در این مقطع زمانی که استکبار جهانی برای اسلام و دین مبین، خنجر کشیده و فرهنگ امت اسلامی را هدف قرار داده است را ضروری و انکار ناپذیر دانست .
هادی سیاسی سپاه منطقه گچساران تصریح کرد: اگر مسوولان و متولیان فرهنگی در اجرای فریضه امربه معروف و نهی از منکر بدرستی دشمن و اهداف آن را نشناخته باشند در آینده ای نه چندان دور جوانان و نوجوانان پاک مرز و بوم مورد تهاجم شوم فرهنگی غرب قرار خواهد گرفت .
محمدی ، ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای خودسازی و نهی کردن اعمال ناپسندیده برخی افراد جامعه عنوان کرد و گفت: انجام فریضه الهی در این ماه به خوبی در دل و جان افراد جامعه می نشیند.
به گزارش ایرنا، در کارگاه آموزشی امربه معروف و نهی از منکر شهرستان گچساران ،مسوولان و منتخبین ستاد یاد شده با نحوه اجرای این فریضه الهی در جامعه آشنا شدند .

/ 1 نظر / 10 بازدید
mohsen

سلام . وبلاگ خوبي داري اما اگر دوست داري آمار بازديد هات افزايش پيدا کنه توصيه ميکنم تو موتور جستجو بست ايران وبلاگ خودتو ثبت کن تا روزانه کلي بازديد داشته باشي از اين سايت . کنر از يک دقيقه هم زمان نمي بره فقط اسم و آدرس سايت و کلمات کليدي رو بايد وارد کني . اگر هم فرصت داري مي توني تمام پست هاتو ثبت کني تا بازديد هاي بيشتري وارد وبلاگت بشه . اينم آدرسش www.bestiran1.rozblog.com