فرماندار شهرستان گچساران خبرداد :

1000 واحد مسکن مهر، اوایل آبان ماه سالجاری در گچساران تحویل می شود

فرماندار شهرستان گچساران گفت : با تمهیدات اندیشیده شده از تعداد دو هزار و 700 واحد مسکونی مسکن مهر در حال احداث این شهرستان ،حدود یک هزار واحد آپارتمان تا اوایل آبان ماه سالجاری تکمیل و تحویل متقاضیان واجد شرایط خواهد شد .

سید 'اکبر علیزاده' روز شنبه  افزود: عملیات ساخت مسکن مهر در شهرستان گچساران در کمتر از 14 ماه شروع و این تعداد آپارتمان احداث و تکمیل شده که سرعت و شتاب ساخت و ساز طرح های یاد شده در سطح مشابه کشوری کم نظیر است .
وی از تسریع در حال انجام زیرساخت های آب،برق،گاز و تلفن در سایت مسکن مهر شهرستان گچساران خبر داد و گفت: با برنامه ریزی انجام شده در مهر سالجاری تمام صاحبان یک هزار واحد آپارتمان تکمیل شده به انشعاب های آب ، برق گاز و تلفن مورد نیاز دسترسی خواهند یافت . فرماندار شهرستان گچساران از ساخت مسجد مناسب در سایت مسکن مهر شهرستان گچساران را یادآور شد و تصریح کرد : فضای سبز ، خیابان و معابر و دیگر اماکن خدمات رسان نیز در این منطقه در حال شکل گیری است .
این مسوول ارشد اجرایی شهرستان گچساران از اجرای صددرصدی مصوبات اول و دوم دولت عدالت محور به این شهرستان بجز دو مرکز درمان را یاد آور شد و گفت : تنها دو بیمارستان 96 تختخوابی و 64 تختخوابی از مصوبات نیمه تمام است که این دو طرح نیز از 65 و 55 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است .

/ 0 نظر / 12 بازدید