0میلیارد ریال به چهارخطه کردن محور گچساران به بابامیدان اختصاص یافت

رییس اداره راه و ترابری گچساران گفت: برای چهارخطه کردن محور ارتباطی گچساران به'بابا میدان'و ورودی شهر دوگنبدان به منطقه'خیر آباد'بیش از 50 میلیارد ریال اعتبار اولیه از اعتبارت ملی اختصاص یافت . 'فرامرز انصاری' روز سه شنبه افزود : این طرح ملی از گچساران به بابا میدان به طول حدود 100 کیلومتر در طی برنامه زمانبندی شده احداث می شود. وی از آغاز عملیات اجرایی چهارخطه کردن ورودی شهر (فلکه نرگسی) دوگنبدان تا منطقه 'خیر آباد'به طول سه کیلو متر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با اجرای این طرح چهار خطه بخش عمده ای از ترافیک شهرستان برطرف خواهد شد .
رییس اداره راه و ترابری اظهار داشت: مقدمات و طرح مطالعات طرح یاد شده فراهم شده و در آینده نزدیک با مشخص شدن پیمانکار کلنگ زنی و عملیات اجرای طرح های یاد شده شروع خواهد شد . وی تصریح کرد: با توجه به این که محور' خیرآباد 'به'بابامیدان' یکی از پر ترافیک ترین محورهای کشور بخصوص در ایام تعطیلات است این طرح ملی می تواند خطرات تصادفات جاده ای شهرستان را به حداقل ممکن کاهش دهد . 
شهرستان نفت خیز و صنعتی گچساران با 135 هزار نفر جمعیت در 155 کیلو متری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است .

/ 2 نظر / 7 بازدید
faceiran

یکی از بزرگترین جامعه های مجازی و سیستم دوستیابی همراه با ارائه وبلاگ شخصی برای هر کاربر!!! به دنبال دوستان جدید باشید به جمع دختران و پسران ایرانی بپیوندید با امکانات فراوان. اضافه کردن ویدیو. اضافه کردن آلبوم عکس ... همچنین اضافه کردن لینک وبلاگ خود که باعث افزایش بازدید شما می شود از قابلیت های دیگر است. ثبت شده در ستاد ساماندهی کشور پس بهتره هر چه زود تر به ما بپیوندید! منتظر شماییم: http://FaceIran.info به امید لحظات و روز های خوش

گچساران شهر بی دفاع