فرماندار شهرستان گچساران :

عملیات اجرایی طرح زیرگذر شهر دوگنبدان سرعت می گیرد .

فرماندار شهرستان گچساران گفت: با تمهیدات اندیشیده شده موانع در سر راه عملیات اجرایی زیر گذر دوگنبدان به زودی برطرف و کار فیزیکی این طرح شتاب خواهد گرفت. سید'اکبر علیزاده' روز سه شنبه  افزود: در جلسه ای ساماندهی طرح عظیم زیر گذر ، تصمیمات خوبی برای پیشرفت کار این پروژه ملی اتخاذ و مصوب شد .
وی تصریح کرد: در این آیین ،شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران و شرکت برق شهرستان موظف به برداشتن پایه های عنکبودی و پایه های برق ظرف مدت یک هفته شدند . فرماندار شهرستان گچساران افزود: همچنین شهرداری دوگنبدان در جلسه ساماندهی طرح زیرگذر موظف شد طبق مصوبه 10 مرداد ماه سال جاری نسبت به خرید حوضچه های بتنی مورد نیاز شرکت مخابرات اقدام کند . وی تاکید کرد : نیروی انتظامی و معاونت راهنما و رانندگی شهر دوگنبدان نیز موظف شدند با اجرای طرح ترافیک از عبور و مرور خودرو به جز تاکسی های درون شهری از محوطه کارگاهی از حد فاصل ' پمپ بنزین' شهر به طرف محوطه کارگاهی جلوگیری و طبق برنامه زمان بندی شده عمل کند . علیزاده، از ایجاد وقفه و طولانی شدن طرح زیرگذر شهر دوگنبدان در وقت زمان بندی اظهار تاسف کرد و گفت: با رفع موانع آب،برق،گاز و مخابرات از محوطه کارگاهی طرح عظیم زیرگذر با برنامه ریزی و زمان تعیین شده تکمیل و به بهر برداری خواهد رسید . طرح عظیم زیرگذر شهر دوگنبدان بزرگترین پروژه عمرانی شهرستان گچساران است که با بیش از 80 میلیارد ریال از اعتبارات مصوب شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حال اجراست .

/ 1 نظر / 11 بازدید
h

سلام خوبي ؟ وبلاگ زيبايي داري اتفاقا من يه سايت دارم که خوشحال ميشم باهات تبادل لينک بکنم . اگر تو هم مايل بودي منو به اسم بهترين هاي ايران لينک کن و بهم بگو تا منم با افتخار لينکت کنم www.bestiran.ir