زنده نگه‌داشتن نام و یاد این عزیزان زنده نگه‌داشتن همه خوبی‌ها ست

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران گفت: زنده نگه‌داشتن نام و یاد این عزیزان زنده نگه‌داشتن همه خوبی‌ها و ارج گذاشتن به همه انسان‌هایی است که به خاطر حفظ اسلام و انقلاب و وطن اسلامی ایران از جان خود گذشتند.

سید یعقوب زراعت‌کیش شامگاه امروز در سرکشی و دیدار از خانواده‌های شهدای دانشجوی دفاع مقدس در گچساران اظهار داشت: جایگاه رفیع انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.
وی با تأکید بر پرداختن به امور بازماندگان شهدا ابراز داشت: باید با زنده نگه‌ داشتن یاد و خاطره شهیدان و الگو قرار دادن سیره آنان، در حفظ ارزش‌های انقلابی و اسلامی ایران گام‌های مؤثر برداریم.
زراعت کیش بیان داشت: فداکاری شهدای عزیز و ایثارگران آن‌ها سبب نفوذ انقلاب اسلامی در سراسر جهان شده و خیزش‌های اسلامی در کشورهای دیگر نتیجه همین جانفشانی‌ها می‌باشد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گچساران، حرکت جهادی را پاسخ به ندای شهدا دانست و گفت: تمامی حرکات و رفتارها باید برای رضای خدا باشد.
زراعت‌کیش افزود: مقام معظم رهبری امسال را سال جهاد نامیدند تا با الگو قرار گرفتن آن، تحول بزرگی در جامعه اسلامی ایجاد شود.
وی احترام و اکرام خانواده‌های شهدا را بسیار ضروری دانست و خاطرنشان کرد: قشر دانشگاهی و به‌ویژه دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد یادمان‌های شهدا توانسته عطر و بوی آن‌ها را در فضای دانشگاه طنین‌انداز کند. وی با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یادآور دلاورمردی‌های شهدا و ایثارگران و ظرفیتی قوی و غنی برای کشور است

/ 1 نظر / 18 بازدید
سلام

خسته نباشید شما که از همرزمان شهدا هستید چرا از گلزار شهدای گچساران خبری تهیه نمیکنیید که با هزینه فراوان ساختمان جدید ساخته شده ولی 80درصد نوشته های سنگ خبر ها اشتباه است رئیس بیناد شهید هنورز زمانهای عملیات و نام انها را بلد نیست و حتی فرق عملیات و پدافند را از هم تشخیص نمی دهد .