با حضور مسئولان استانی و محلی؛

مدیر جدید آموزش و پرورش گچساران معرفی شد

با حضور مسئولان استانی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان محلی گچساران مدیر جدید آموزش و پرورش این شهرستان معرفی شد. معاون هماهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در جلسه تودیع و معارفه رئیس جدید و سابق آموزش و پرورش گچساران که با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان و فرهنگیان این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: هر مدیریت و تلاش در هر سنگری روزی به پایان می‌رسد و تنها اهداف عالی انسان‌ها برای رسیدن به کمال و سعادت است که هرگز تغییر یافتنی و تمام‌شدنی نیست.
سیدجواد حسینی با اشاره به عملکرد خوب الله‌بخش کرمی مدیر آموزش و پرورش گچساران در سه سال گذشته افزود: تجربیات مدیران در سنگرهای دیگر باید مورد استفاده قرار گرفته و به این تجربیات ارزشمند توجه شود.
وی مسئولیت‌ها را به‌عنوان امانت‌هایی در دست مدیران دانست که باید ضمن رعایت در حفظ امانت برای پس دادن این مسئولیت‌ها آمادگی داشته باشند.
حسینی حفظ وحدت را عامل اصلی استقرار پیروزی انقلاب عنوان کرد و از مدیران خواست تا در حفظ وحدت و ایجاد تعامل و همکاری تلاش داشته باشند.
معاون هماهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: مدیریت برای افراد اعتبار نمی‌آورد، بلکه امانت‌داری و تعهد به کار و مسئولیت، به انسان‌ها اعتبار و عزت می‌بخشد.
حسینی افزود: مدیران و رؤسا باید از مسئولیت‌ها برای خدمت به مردم استفاده کرده و از هیچ کوششی در این راه دریغ نداشته باشد.
وی تصریح کرد: استفاده از همه استعدادها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در یک دوره مدیریت لازم بوده و در آموزش و پرورش نیاز به استفاده از راهکارهای علمی و عملی ضروری‌تر است.
حسینی ادامه داد: استفاده از توانمندی همه جریان‌های فکری در آموزش و پرورش علاوه بر ارتقای سطح آموزشی، سبب ایجاد وحدت و انسجام در آموزش و پرورش و پیشرفت فرهنگ و رشد کمی و کیفی این نهاد تربیتی و آموزشی می‌شود.
این مقام آموزشی اداره‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی، جا به ‌جایی مسئولیت‌ها بسیار  مورد قبول مسئولان بوده و مدیران این نظام مقدس برای خدمت‌رسانی در هر مسئولیتی که باشند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
حسینی همکاری تمامی فرهنگیان را لازمه اعتلا و ارتقای سطح آموزش و پرورش دانست و اظهار امیدواری کرد تا همواره از اندیشه و ظرفیت علمی و فرهنگی فرهیختگان برای ارتقای سطح معنوی و علمی دانش‌آموزان بهره‌های لازم برده شود.

/ 0 نظر / 10 بازدید